Blog uživatele Habr Jihlava

Konečne přidána anti-spamová ochrana

Tak jsem si konečně udělal chvilku a přidal na tenhle web "CAPTCHA" ochranu proti spamu, takže už (snad) nebudeme mít permanentně zaspamovanou knihu návštěv a můžete jí normálně používat :o), celá ochrana spočívá pouze v tom že vyplníte rešení jednoduchého matematického příkladu, je to trošku opruz ale dnešní "drsná" doba si to žádá :o)

Bivoj Hlásí III.

Taxonomy upgrade extras: 

Po posledním vydařeném portejblu na kopci Křemešník jsme se rozhodli pro odpočinkový víkend na naší oblíbené chatě, ani nevím proč, jsme si řekli že nebudeme pít (historicky poprvé) a že uděláme radši nějakou jinou zajímavou akci, sbalili jsme tedy elektrocentrálu, notebooky, hromadu nelegálních kopií filmů, projektor a vydali se na cestu.

Bivoj hlásí II.

Taxonomy upgrade extras: 

Tak další víkend za námi, vydařil se nám tak napůl. V pátek jsme se s Ládínem vypravili na chatu (již zmiňovanou v minulém přispěvku), já jsem odhodil práci za hlavu a vypravil se už kolem druhé odpoledne ... no ... nebyli by jsme to my, aby jsme někam dojeli včas, na chatě jsme se oba sešli někdy kolem půl desáté večer, už skoro po tmě jsme se dali do stavění stožáru, stožár se nám povedl postavit a uchytit pěkne (viz foto dole), ale pořád jsme se divili že i Hajnýho Dušejov kterej byl od nás vzdušnou čarou asi 3km bereme "nějak slabě". Nedohejkali jsme se v podstatě vůbec nikam, akorát slabonce nám odpovídal opakovač Faltus 6, kolem půlnoci jsme zkoušeli "hejkat" dálky avšak bez úspěchu. Dopil jsem asi osmé pivo, zaklopil to zelenou a šli jsme spát ...

 

Bivoj přihlášen do soutěže "O tučňákův frak"

Dnes jsem poslal e-mailem přihlášku naší expedice do soutěže "O tučňákův frak" která je jak logem/názvem tak zaměřením serveru jehož autoři jí pořádají spjata s GNU/Linuxem takže jsme už jen z principu nemohli odolat :o), zároveň se nám samozřejmě velmi zamlouvají její pravidla ... teď jen počkáme na reakci pořadatelů a hurá do soutěžení.

edit 06.06.2007: Dnes mě byla potvrzena účast v soutěži, takže v sobotu hurá do soutěžení ... 73 na nás :o))

Expedice "Bivoj", JN79RL, kopec nad obcí Zbilidy (Borový vrch) podruhé - 12.05.2007

Taxonomy upgrade extras: 

Účastníci: Operátoři: Habr Jihlava, Ládín Dušejov Zapisovatelky: Janča Jihlava, Zdenča Dušejov (občas se pozice prohodili) Nejdelší spojení 267km - 2x exp. Marco Polo a exp. Paradox - obě na jednom kopci - střední Slovensko.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Blog uživatele Habr Jihlava