Bivoj Hlásí III.

PřílohaVelikost
dsc06986.jpg41.46 KB
Taxonomy upgrade extras: 

Po posledním vydařeném portejblu na kopci Křemešník jsme se rozhodli pro odpočinkový víkend na naší oblíbené chatě, ani nevím proč, jsme si řekli že nebudeme pít (historicky poprvé) a že uděláme radši nějakou jinou zajímavou akci, sbalili jsme tedy elektrocentrálu, notebooky, hromadu nelegálních kopií filmů, projektor a vydali se na cestu.

Na místo jsme přijeli v obvyklý čas (kolem půl desáté večer), zapnuli jsme krb a svíčky, zapálili centrálu, notebook a projektor, otevřeli láhev vychlazeného nealkoholického piva a začli se dohadovat který film pustíme, jako zahajovací film vyhrála novinka nejvyššího kalibru a sice "Noc v Roxbury", dále jsme se dívali ještě na nějaké komedie, ale jmenovat tituly je asi zbytečné páč si je stejně nepamatuji. Celkově jsme tedy zhlédli 4 filmy a tak nám noc příjemně utekla, spát se šlo večer kolem páte hodiny ranní. Ráno jsme se vzbudili někdy kolem třetí odpoledne a dali se do úklidu obvyklého svinčíku. Domů jsem dorazil někdy v pět - celkově zhrnuto vydařená akce i bez alkoholu a jedenáctimetrových vln :o)

A malé upřesnení na závěr, tento "raport" píšeme s Ládínem Dušejov na našem druhém odpočinkovém místě a sice na Dušejovském kravíně (proslulém prvním výskytem nemoci šílených krav v naší republice) kde Ládín tvrdí že dělá a přitom dělá nočního hlídače. Pro lepší představu přikládám fotku našeho nicnedělání (vyfoceno 14.10 v 01:22, celou noc se bavíme koukáním do zdi, ale aby jsme nebyli za blbce když někdo přijde, dali jsme si za sebe projektor :o) ).

Komentáře

1
Obrázek uživatele Anonym

Super akce, ale neviděla jsem [Manytůovu] botu a nešli jsme na houby :o/

Přidat komentář