Bivoj hlásí V.

Taxonomy upgrade extras: 


Protože já (Ládín) dělám občas hlídače krav na kravíně v Dušejově, vzniká jednou za čas ideální příležitost celou noc nic nedělat. Protože nic nedělat je Habrova oblíbená činnost, přijel mě na kravín podpořit. Ale nic nedělání nás brzy omrzelo tak jsme se rozhodli prověřit CB pásmo.

 
 

Potřebovali jsme stejně testnout drátovku co jsem pořídil v kombinaci s laminátovým prutem. Po chvíli vymýšlení jak že si pokazíme nic nedělání jsem hbitě za pomoci hekání a sprostého nadávání vylezl na střechu od kravína a práskačkou upevnil anténu na jakousi trubku. Dolů do okna jsem Habrovi který zatím připravil stanici, spustil RG213 a mohlo se začít. Když jsme začali vyrušila nás další návštěva. Byl to Sobi kterému nechybí fantazie a vyvezl přítelkyni na romantické rande za náma do kravína. Poté jsme mohli začít hýkat. Často jsme stanici vypínali páč jsme kecali i tam spolu a množství brejků nás rušilo od hovoru...

udělali jsme celkem 11 běžných spojení a 2 spojení na opakovači, takže celkem úspěch! A jak že to na kravíně lítalo? Koukněte na mapku:

Přidat komentář