Podzimní éter 33 2015 Javořice

Taxonomy upgrade extras: 

Jako v uplynulých letech, když nadešla správná doba, přihlásil jsem nás do soutěže Podzimní Éter. Těšil jsem se na to, bývá to poslední možnost vyjet na kopec, kdy je ještě trochu letní počasí. A taky jó Smile Chtěl jsem jet už v pátek. Ale bojoval jsem celý týden s nějaký morybundem, zároveň nám v práci chybí kolega a lítal jsem jak podřadný otrok, tak jsem to prostě fyzicky nedal a vyrazil jsem v sobotu. Jel jsem už dopoledne, ale musel jsem na chalupu pro nějaké nezbytnosti na stanování, tak jsem se na kopec dostal docela dlouho...

V týdnu jsem si koupil anténu na 2m A 70cm. Měl jsem v plánu ji také vyzkoušet na magiurusu, ale jak nezbýval čas, chtěl jsem ji dát na jeden stožár s půlkou. Měl jsem ale pouze cca 30 cm výložník, tak jsem to risknul. Postavit to bylo nad lidské schopnosti v jednom člověku, ale dal jsem to. Ovšem psv na CB katastrofa. Tak jsme to sundal, a znova postavil, pak jsem měl trabl s koaxem. No paráda. Ještě jsem nevysílal  a už jsem byl spocenej od teploty nebo co a utahanej jak pes... Tak jsem si udělal kafe a jal jsem se vysílat. První spojení skoro ve 4 s exp. Morava.

No a pak už to šlo ráz na ráz. Sám jsem vysílal cca do půl osmé, kdy přijel konečně Habr. Vrazil jsem mu majk do ruky a říkám že už nemůžu, do noci musí hejak on. Byl jsem totálně vyšťavenej. Tak omluvte pomalost zapisovatele a překlepy... Může za to zdravotní indispozice. Po přijezdu kolegy jsem si dal pár kozlů a to zdravotní stav mírně zlepšilo.

Rušení skoro žádné a chodilo to hezky tak do půlnoci. Pak jsme už jen vedli hovory H s mobilkářem Rudou Kunratice. Do toho se přidal někdo celkem silnej, kdo nechtěl nahlásit volačku (nevíte kdo ??) a pomluvili jsme co a koho šlo. Protože došlo pivo, byl čas jít spát. 

Ráno jsem chtěl vstát v 6. Nedal jsem to, vstával jsem až v 7. Ale nějaká spojení jsem také udělal. Pak jsme jen tak kecali na pásmu, loučili se, a když konečně vylezl ze stanu Habr, mohli jsme to sbalit. Došli jsme na kešku a kolem poledne směr Domů, ..., Do lékárny. 

Deník zveřejním po zveřejnění, zatím přiložím jen mapku jak to lítalo.

Galerie pod článkem: 
Datum portable: 
Sobota, Září 19, 2015

Přidat komentář