Čeřínek

Portable Čeřínek JN79RJ Trénink na PE33

Taxonomy upgrade extras: 

JN79RJ expedice bivojZbyla volná sobota. Všichni něco měli ale já ne. Tak jsem přemýšlel, co bych tak asi dělal. Napadli mě dvě věci. Vymyslet nějakou luxusní geokešku kterou bych mohl založit a vyrazit na portable. Dopoledne jsme si naložil vše potřebné a vyrazil do Dušejova k rodičům na oběd. Po vydatném obědě jsem se dal do vymýšlení. Kontrola potenciálních míst a vymýšlení mi trvalo téměř do večera. A ač mě zprvu nic nenapadalo, na konec jsem vymyslel dvě. Ještě je teda udělat. No a protože byl večer, bylo na čase vyrazit na kopec!

Rychloportejbl na Čeřínek 18.5.2013

Taxonomy upgrade extras: 

mapkaProtože jsem musel sobotní den trávit na školení, mohl jsem o přstávkách volně surfovat netem. Vždycky když volně surfuji, navštívím web cbdx. Tam jsem zjistil, že se koná Éter bez hranic! Je to možné? zcela mi to uniklo! Hned jsem začal vymýšlet, jak to udělat, abych se dostal na chvilku na kopec... Protože jsme měli jet na chatu betonovat podlahu, dofal jsem že se osadnictvo bude chtít zůčastnit taky. Ale dostal jsem košem. Ovšem seznam ohlášených expedic byl tak lákavý! ...

Expedice Bivoj - Čeřínek - Větrov

Taxonomy upgrade extras: 

Když jsem se v sobotu po odpoledním schrupnutí rozhodoval co dál dělat, konotrla telefonu pro mě byla jasnou volbou. A na telefonu byly depeše od Habra a Gumby. Protože oba byli na Vysočině, zachtělo se jim na portejbl. A protože nemaji žádné portejblovací vybavení při sobě, jali se mě otravovat. Co že? Nevíte co je to Gumba? Ctěte dál, rád vysvětlím.

První portejbl Bivoje - kopec Čeřínek u Jihlavy JN79RK 730m.n.m. 14.4.2007

Taxonomy upgrade extras: 

V Sobotu 14.4.2007 jsme se vydali na portejbl, akci považuju za velmi vydařenou, spojení bylo asi 35 a nejdelši bylo přes 200km a to expedice Tukan.

Seznam spojení není úplně optimální poněvadž napřed jsme neměli tužku a když už jsme tužku měli, byli jsme zrytý jak hovada, takže některý spojení sou tam dvakrát ...

Přihlásit se k odběru Čeřínek